Schody blokowe oraz okładziny schodów

Schody blokowe

Schody z kamienia naturalnego wyglądają wspaniale w zaciszu domowego podwórka, a także na otwartych przestrzeniach miejsc publicznych. Stopnie blokowe poradzą sobie z każdym natężeniem ruchu, a ponadto zachowają swoje pierwotne walory estetyczne. Dodatkowo, produkt ten jest ściśle personalizowany, a co za tym idzie masz całkowity wpływ na grubość, szerokość, sposób obróbki krawędzi oraz powierzchni górnej i bocznych. Dzięki personalizacji możesz stworzyć schody wyjątkowe w swojej formie i wyglądzie, których nie będzie posiadał nikt oprócz Ciebie. Kolejnym wielkim atutem schodów z kamienia jest ich wyjątkowa wytrzymałosć, dzięki której twoje wyjątkowe schody przetrwają w stanie nienaruszonym kolejne dekady i będą poruszać swoim wyglądem nastepne pokolenia uzytkowników.

Okładziny schodowe

Stopnie i podstopnice z kamienia naturalnego, to nic innego jak odpowiednio sformatowane płytki, które mocuje się do powierzchni już istniejących schodów (najczęściej betonowych). Stopnica jest płytką montowaną na górnej powierzchni stopnia, natomiast podstopnica na jego przedniej części. Obie części stopnia są formatowane, a ich powierzchnie obrabiane według indywidualnych wytycznych. Przednia krawędź stopnicy w opcji standardowej posiada delikatną fazę, która na życzenie może zostać wykończona innym profilem. W przypadku gdy boczna część stopnia jest widoczna, istnieje możliwość wykonania okładziny bocznej pozwalającej wykończyć cały schodek z jednakowego materiału. Kamieniem można okładać schody zewnętrzne oraz zewnętrzne (pod warunkiem, że dany kamień lub rodzaj obróbki jego powierzachni są odpowiednie do zastosowań zewnętrznych).

Stopnie oraz okładziny z kamienia naturalnego wykonywane są na indywidualne zamówienie. Wszystkie cechy oraz parametry produktu są personalizowane zgodnie z oczekiwaniami zamawiającego.