Kamień na ściany i podłogę

Ściany i podłogi

Kamień naturalny jest pięknym i wytrzymałym materiałem, który wspaniale sprawdza się postaci płytek ściennych i podłogowych. Bogactwo kolorów kamienia w połączeniu z nowoczesną technologią obróbki jego powierzchni sprawia, że płytki kamienne można dopasować do wnętrz nowoczesnych oraz klasycznych, wykorzystać w pomieszczeniach gospodarczych, jak również wyłożyć nimi taras lub inną nawierzchnie zewnętrzną. Jeżeli więc poszukujesz płytek pięknych, trwałych oraz atrakcyjnych cenowo, to nasza oferta powinna Cię zainteresować.

Elewacje budynków

Każdy budynek obłożony kamieniem wygląda wyjątkowo i bardzo prestiżowo. Bogactwo barw kamienia naturalnego w połączeniu z nieograniczoną ilością opcji jego formatowania i obróbki powierzchni sprawiają, że każda fasada będzie miała własny i niepowtarzalny styl. Przy projektowaniu elewacji z kamienia, warto zapoznać się z różnymi gatunkami kamienia, a także poznać ich wygląd po poddaniu ich procesowi obróbki powierzchni. Czasami bowiem materiał na pierwszy rzut oka mało ciekawy może wyglądać zupełnie inaczej w formie wypolerowanej oraz sformatowanej płyty lub płytce o nieregularnych krawędziach i łupanej powierzchni. Okładziny z kamienia można stosować wszędzie, począwszy od cokołów w prywatnych domkach, aż po wielopiętrowe biurowce i apartamentowce.

Płytki JURA

Płytki z Jury, to coraz bardziej popularny produkt na naszym rynku. Ten pochodzący z Niemiec kamień, posiada dwie ogromne zalety, a mianowicie wyjątkowy urok oraz bardzo atrakcyjną cenę. Jura występuje w kilku odmianach kolorystycznych, dzięki czemu bez problemu komponuje się drewnem lub nowoczesnymi chromami i szkłem. Płytki z Jury mogą być również wykorzystywane na zewnątrz, aczkolwiek należy w takim wypadku pamiętać, że powierzchnia polerowana będzie z czasem tracić swój połysk.